Biała plama na wewnętrznej stronie policzka

Wczoraj zauważyłam na wewnętrznej stronie lewego policzka, w jego tylnej części małą biała plamkę. w dotyku jest lekko chropowata ale tylko troszkę. plamka nie wystaje, jest płaska i bezbolesna. Nie zauważyłam u siebie żadnych innych niepokojących objawów typu powiększone węzły chłonne, ból. co to może byc?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, może się Pani udać do lekarza rodzinnego celem konsultacji. Trudno mi odpowiedzieć na Pani pytanie bez dokładnego zbadania i obejrzenia zmiany i zebrania dokładnego badania. Pozdrawiam.