Biała plama na żołędziu. Czy to grzybica?

Witam! Mam 19 lat. Mój problem pojawił się parę lat temu, ale początkowo go zignorowałem przez własną głupotę. Myślałem, że to problem związany z okresem dojrzewania. Teraz chciałbym rozpocząć współżycie, ale mam obawy, ponieważ obserwuję u siebie zmiany na penisie. Na szczęście nie swędzą mnie one ani nie bolą. Dbam o higienę. Nie wiem czy to ma znaczenie, ale na całym ciele mam pełno tzw. pieprzyków. Jakiś rok temu byłem je zbadać i pani doktor stwierdziła, że mogę mieć w przyszłości problemy z bielactwem. Teraz pytanie czy to wina barwnika czy może grzybica lub inne schorzenie? Dodaje również zdjęcie: http://img237.imageshack.us/img237/8247/malyv.jpg Proszę o pomoc.

Witam serdecznie.
Z dużym prawdopodobieństwem są to zmiany związane z zaburzeniami melanocytów, czyli komórek produkujących barwnik. Natomiast jeżeli występują jakiekolwiek inne objawy dodatkowe - świąd, ból, pieczenie, nieprawidłowa wydzielina z cewki moczowej - wskazana jest wizyta u dermatologa.
Pozdrawiam.