Biała plamka na penisie z zaczerwienieniem

Dzień dobry, mam na imię Rafał i od kilku dni mam problem z biała plamka na penisie. Towarzyszy jej zaczerwienienie i nieprzyjemny ból przy odsłanianiu żołędzia. Boli również przy wzwodzie, ale także podczas leżenia na brzuchu, co utrudnia spanie. Jeszcze istotna informacją może być, że zauważyłem tę dolegliwość po intensywnej jeździe na rowerze. Proszę o poradę.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy najpewniej są wynikiem podrażnienia lub infekcji. Sugeruję konsultację z lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej, który oceni zmianę oraz wdroży właściwe leczenie.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisana zmiana może mieć podłoże zapalne. Nie można wykluczyć innej przyczyny dolegliwości. Jeśli objawy nie ustąpią w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u lekarza.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Mógłbym zasugerować, że objaw jaki Pan podaje to wynik grzybicy. Warto zgłosić się do dermatologa.