Biała skóra na penisie po zastosowaniu Clotrimazolum

podcas stosunku pękła mi skurka nalepka po zastosowaniu maści clotrimazolum oddziela mi się biała cienka warstwa skury jakby martwa pod nią zostaje wydaje się normalna skóra czy to normalne ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety w ramach porady internetowej nie mam możliwości ocenić opisanej zmiany, co wyklucza możliwość postawienia konkretnej diagnozy. Najpewniej jest to jednak martwy naskórek.