Biała skóra na żołędzi penisa

Witam, mam 22 lata i mam problem tego typu, że mój penis zrobił się w 3/4 na "grzybie" biały. Nie wiem w ogóle co to oznacza, nic mnie nie boli, nie swędzi i normalnie funkcjonuje. Występuje już mi to od paru dobrych miesięcy. Przed zbieleniem bardzo mnie bolał w momencie, gdy naciągałem napletek. Proszę o radę.

Bez bezpośredniego badania trudno mi określić co stało się z Pana żołędzią penisa (myślę, że o tę część członka Panu chodzi). Być może w skutek ucisku napletka doszło do jakiegoś przewlekłego niedokrwienia żołędzia penisa. Proszę w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio z urologiem. On wyjaśni co się stało i w jaki sposób z tym postępować.