Biała skorupa na suchej skórze nóg

Choroba skóry, moje nogi są całe czerwone kiedy je nawilżam, a kiedy nie smaruję na nogach pojawia się biała skorupa. Nogi strasznie mnie swędzą. Leczyłam się na łuszczycę, ale nic nie pomaga, można coś na to poradzić ?
KOBIETA ponad rok temu

Witam,
można,
z opisu nie wynika jednoznacznie co to może być za choroba. Należy skon skonsultować zmiany z innym dermatologiem.
Pozdrawiam