Biała wydzielina: co się ze mną dzieje?

Od dłuższego czasu zauważyłam, że z mojej pochwy wydobywa się biały śluz. Czasem jest on ciągniący się, a czasem to jakby białe grudki. Pewnego razu, gdy wsadziłam palec do pochwy w celu sprawdzenia co to jest, to zostały na nim białe grudki. Nie weim co to takiego, bardzo proszę o pomoc.

Witam serdecznie.
Biała, grudkowa wydzielina o konsystencji twarożku świadczy o infekcji grzybiczej pochwy.
Powinna Pani udać się na wizytę do ginekologa. Pozowli na postawienie rozpoznania oraz włączenie leczenia.
Pozdrawiam.