Biała wydzielina i brak miesiączki. Co to oznacza?

Mam problem.
Mam 17 lat. Od 15 października nie mam miesiączki. Owszem, współżyłam od tamtej pory z chłopakiem, ale tylko 2 razy i byliśmy zabezpieczeni, przy czym on również nie „kończył” we mnie.
Trochę się boję, bo z pochwy wydziela się biała wydzielina. Jest gęsta. Chwilami jest jej bardzo dużo, a czasami w ogóle. Boję się, że to może być jakaś infekcja, a nie chcę iść do ginekologa, bo wiem, że u mnie w mieście nie ma żadnego porządnego.

Witam serdecznie!
Od ostatniej miesiączki minęły już 3 miesiące. Taki stan wymaga bezwzględnej diagnostyki, a to wiąże się z wizytą u ginekologa.
Biała, gęsta wydzielina charakterystyczna jest dla drugiej połowy cyklu. Występuje także w infekcjach układu moczowo-płciowego, ale zwykle towarzyszy jej wtedy świąd, pieczenie lub inne objawy.
Jeżeli nie zaobserwowałaś u siebie tego typu dolegliwości, to infekcję można wykluczyć.
Twój opis bardziej odpowiada zaburzeniom hormonalnym. Niestety, bez badań laboratoryjnych nie jestem w stanie określić, jaki to rodzaj zaburzenia. Sugerowałabym zatem umówić się na wizytę u ginekologa, który zleci niezbędne badania i po ustaleniu diagnozy włączy odpowiednie leczenie.
Pozdrawiam