Biała wydzielina i kłucie w podbrzuszu

Witam serdecznie. W okresie moich dni płodnych kochałam się z mężem kilka razy. Teraz gdy wczoraj powinnam dostać miesiączkę, jej nie ma, ale za to są bardzo kłujące, nagłe, trwające około 20 sekund bóle podbrzusza. Oprócz tego mam białą wydzielinę z pochwy. Nie mam zupełnie apetytu. Czym może to być spowodowane. Proszę o odpowiedź.

Witam! Opisane objawy najprawdopodobniej są zapowiedzią zbliżającej się menstruacji. Oczywiście nie można również wykluczyć, że jest Pani w ciąży. W tej sytuacji przede wszystkim proponuję wykonać test ciążowy.