Biała wydzielina i krople krwi

Witam, mam 18 lat , mirisaczkuje od 3lat , od tego czasu nigdy nie miałam miesiączki regularnie , teraz nie mam już 3miesiąc mam świad i pieczenie od przed wczoraj mam biała wydzieline przypominająca serek, bola mnie piersi i podbrzusze a dziś rano zobaczyłam na majtkach kropelki krwi (prawdopodobnie bo jednak kolor miały cxerwono-pomarańczowy ale przy wysikaniu się pojawiły się krople krwi też na końcu ) co to może być ?

Aleksander Ropielewski

Może to sugerować zakażenie grzybicze i początek krwawienia miesiączkowego. Sugeruję kontakt z ginekologiem, zarówno w celu leczenia infekcji, jak i w celu zdiagnozowania przyczyny nieregularnego miesiączkowania.