Biała wydzielina na majtkach córki - to niepokojące?

Witam! Gdy robię pranie od ok. 1,5 roku na majteczkach mojej córki widzę białą wydzielinę, ostatnio jest jej coraz więcej! Czy mam powód do zmartwień? To normalne, czy niepokojące? Z góry dziękuję!

ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Niestety, zamieściła Pani zbyt mało informacji o swojej córce.

Biała wydzielina ogólnie rzecz biorąc może mieć wiele przyczyn (zmiany zapalne. zakażenia, zaburzenia hormonalne).
Niestety, nie można nic więcej powiedzieć na podstawie zamieszczonych informacji.
Proponujemy skonsultować się z lekarzem pierwszego kontaktu w celu zbadania córki i ewentualnego wdrożenia leczenia.