Biała wydzielina na prezerwatywie po odbytym stosunku a możliwość zajścia w ciążę

Witam. Mam 34 dniowy cykl. kochalam sie z mezem podczas dni wplodnych tj w 22 dzien cyklu. Zabzpieczylismy sie. Maz mial prezerwatywe, jednak po stosunku zauwazylismy biala maz przypominajaca sperme(byla ona na koncu prezerwatywy przy miednicy, sprawdzilam bardzo dokladnie prezerwatywe, nawet nalalam do niej wody by miec pewnosc, ze nie pekla, rzeczywicie byla cala wiec zastanawiam sie czy to byla sperma czy moja maz? Maz nie skonczyl w srodku( no moze delikatnie popuscil). Czy moge byc w ciazy?
ponad rok temu

Witam serdecznie. Jeżeli prezerwatywa nie została uszkodzona to najprawdopodobniej biała wydzielina, o której Pani wspomina pochodziła z Pani dróg rodnych. Ryzyko ciąży jest w takiej sytuacji znikome.