Zapytaj lekarza

1 , 0 2 4 , 2 5 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Biała wydzielina na żołędzi penisa po kuracji antybiotykowej

Witam. Pod koniec kuracji antybiotykowej na przeziębienie zauważyłem że na żołędziu zaczeła pojawiać się biała wydzielina, następnie skóra na napletku (na samej górze) zaczeła być czerwona i popękała w kilku miejscach. W internecie znalazłem iż może mi pomóc maść Coltrimazolum więc zacząłem stosować, biały nalot z żolędzia znikł ale skura na napletku dalej jest popękana, piecze i jest jakby mniej rozciągliwa (szczególnie przy naciąganiu napletka na żołądź).Czy dalej powinienem stosować kuracje??
MĘŻCZYZNA, 25 LAT ponad rok temu

Trądzik różowaty

Trądzik to nie tylko nieestetyczne krostki, które pojawiają się w okresie dojrzewania. Może on przybrać inną postać. Obejrzyj filmik i dowiedz się więcej o trądziku różowatym.

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Opisane objawy to najpewniej infekcja grzybicza jako powikłanie antybiotykoterapii. Ponieważ clotrimazol możemy uznać za nieskuteczny, sugeruję konsultację z lekarzem POZ lub specjalistą dermatologiem, który pokieruje dalszym postępowaniem.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy