Biała wydzielina o nieprzyjemnym zapachu a infekcja pochwy

Witam. Ostatnio miałam zakażenie pochwy (chyba) i nie byłam z tym u lekarza tylko brałam tabletki "Furaginum". Dostałam okres i myslałam że mi przeszło gdy skończył mi się okres to zaczęła wypływać biała wydzielina o nieprzyjemnym zapachu. Czy to normalne czy musze isć do ginekologa?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Z opisu wynika że ma Pani infekcję dróg rodnych i konieczna będzie wizyta u ginekologa celem badania ginekologicznego ( które pozwoli potwierdzić infekcję) i wdrożenia ewentualnego leczenia ( które zapewne będzie niezbędne). Pozdrawiam