Biała wydzielina podczas stosunku

podczas stosunku z kobieta.wydobywa mi sie lub kobiecie sam nie wiem bialy ser nie przyjemny zapach ! co to jest prosze o pomoc ??
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Tak jak pisałem w poprzednim poście wydzielina taka najpewniej pochodzi od twojej partnerki. Jeżeli jej zapach jest nieprzyjemny a konsystencją przypomina ''coś gęstego'' najprawdopodobniej jest to oznaka infekcji grzybiczej. Warto aby twoja partnerka udała się do ginekologa. W sytuacji gdyby wydzielina ta pochodziła od Ciebie postępowanie jest takie samo. Tak czy inaczej konieczna jest konsultacja z lekarzem i zastosowanie odpowiedniego leczenia.