Biała wydzielina podczas stosunku z prezerwatywą. Jak to możliwe?

Witam, ostatnio, kiedy uprawiałem seks z moją dziewczyną, w czasie zmiany pozycji zauważyłem białą wydzielinę na pochwie przypominającą spermę. Nie mialem wytrysku, prezerwatywa była cała, więc bardzo mnie zdziwiła ta właśnie wydzielina. Dodam, że jestem zawsze bardzo ostrożny i jestem przerażony tą wydzieliną. Mojej dziewczynie spóźnia się juz 2 tygodnie okres. Proszę o pomoc.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Proszę wykonać test ciążowy, skoro miesiączka spóźnia się już tak długo. Jeżeli jednak nie doszło ani razu do pęknięcia lub zsunięcia się prezerwatywy, to szansa na ciążę jest bardzo mała - przyczyną braku miesiączki jest zapewne stres. Biała wydzielina, którą zaobserwował Pan podczas stosunku, to z całą pewnością naturalna wydzielina pochwowa, która jest wytwarzana w pochwie, nieraz w dużych ilościach, podczas podniecenia seksualnego. Ma ona zwiększać poślizg w czasie stosunku i tym samym zmniejszać ryzyko powstania otarć.

Pozdrawiam!