Biała wydzielina w 7. tygodniu ciąży

witam, jestem w 7 tygodniu ciazy dzsiaj wzielaam lusterko zeby zobaczyc czy cos sie zmienilo w mojej pochwie dodam ze 2 tyg temu rowniez sprawdzalam wtedy nic tam nie bylo a dzisiaj mam duzo bialej wydzieliny w pochwie jest lepkka jednak nie ma zapachu jest na samym poczatku w glebie dziurki dodam iz mam infekcje moczu i plamienia w kolorze toffi i dzisiaj mialam cos w rodzaju galaretki na majtach, bardzo sie boje ze cos moze byc nie tak prosze o szybko odpowiedz

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, wskazany jest kontakt w ginekologiem i wykluczenie infekcji dróg rodnych.