Biała wydzielina w dniu miesiączki po pettingu

Gdy piescilismy się z chłopakiem i on ,,doszedł,, pobrudzil spermę swoje dłonie , jednak wytarl je papierem jednakże nie wiem czy dokładnie po czym po chwili włożył mi palce do pochwy . Spóźnia mi się okres od 2 dni (powinnam dostać 24 listopada a jest 26) w dodatku mam biała wydzieline o slodkawym zapachu i bolą mnie trochę piersi . Czy mogę być w ciazy czy robie sobie niepotrzebnie schizy i przez nerwy spóźnia mi się okres ? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Magdalena StusiĹska

Opóźnienie menstruacji może wynikać z przyczyn psychogennych. W tej sytuacji najlepiej wykonać test ciążowy który rozwieje wątpliwości.