Biała wydzielina z piersi po półrocznym karmieniu dziecka

Witam, Mam rocznego synka karmić skończyłam pół roku temu czyli pół go karmiłam miałam bardzo dużo pokarmu.Niedawno odkryłam ze po naciśnięciu prawej piersi na sutku pojawia sie kilka kropelek biało-kremowej lepkiej wydzieliny!!zaczynam się martwić!!! Dziękuję za odp
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam,
W związku z opisywanymi dolegliwościami wskazane jest wykonanie badanie USG piersi. Każdy wyciek z piersi poza czasem karmienia piersią jest też wskazaniem do wykonania badań hormonalnych (prolaktyna).
Zalecam, aby badania były wykonywane pod opieką lekarza, w oparciu o badanie kliniczne.