Biała wydzielina z pochwy - co robić?

Witam!

Mam 11 lat. Od około 8 mies. z pochwy wydostaje mi się biała wydzielina. Na białych majtkach jest żółta a na czarnych biała. Czasami (nie zawsze) odczuwam pieczenie lub swędzenie. Nie mam jeszcze miesiączki. Bardzo mnie to niepokoi a do ginekologa nie chcę iść bo się boje (to krępujące) a poza tym jestem młoda. Proszę o pomoc !!!

Witaj!

Najprawdopodobniej jest to infekcja dróg rodnych. Lekarz na pewno delikatnie obejrzy Cię w obecności mamy. Nawet nie będzie Cię dotykał. Może dotknąć krocze patyczkiem, by sprawdzić co to za bakteria i jakie leki Ci przepisać.

Bardzo ważne jest by wyleczyć to zakażenie, by nie zakazić reszty organizmu.
Poproś mamę, żeby zabrała Cię do ginekologa dziecięcego.
Z poważaniem