Biała wydzielina z pochwy tydzień po okresie

Witam. Zauważyłam, że od jakiegoś czasu mniej więcej tydzień po okresie z mojej pochwy wydobywa się biała, gęsta wydzielina, prawdopodobnie przypominająca tzw. serek. Czytałam, że może być to infekcja grzybicza, choć nie jestem tego zbyt pewna. Podkreślam, że podczas okresu oraz jakiś tydzień po nim nic niepokojącego u mnie nie występuje. Proszę o pomoc!
ponad rok temu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, Opisywane dolegliwości wymagają skontaktowania się z ginekologiem. Rzeczywiście w Pani przypadku najbardziej prawdopodobna jest infekcja grzybicza, wymagająca leczenia przeciwgrzybiczego.