Biała wydzielina z pochwy w małych ilościach a stosunek w dni niepłodne

Kochałam się z moim chłopakiem w okresie dni niepłodnych dodam, że to był mój pierwszy raz. Okres mam nieregularny i według mojego obliczania powinnam miesiączkę dostać wczoraj tj 25.03.2015 dziś jest 26 i jej nie mam... Zamiast tego pojawia mi się w małych ilościach biała wydzielina. Co to oznacza?

Piotr Pilarski

To nie musi o niczym świadczyć. Sugeruje wykonać test ciążowy 14 dni po stosunku jeśli okres nie wystąpi.

Pozdrawiam.