Biała wydzielina z sutka i negatywny wynik testu ciążowego

witam mam problem leci mi z sutka biala wydzielina i nie wiem od czego robilam test ciazawy i wyszlo ze nie jestem w ciazy od czego to moze byc ???

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Mleczny wyciek z piersi jest wynikiem podwyższonego poziomu prolaktyny. Sugeruję zatem konsultację endokrynologiczną. Lekarz zbierze wywiad, zbada Panią oraz zleci niezbędne badania dodatkowe a na tej podstawie pokieruje dalszym postępowaniem.