Biała wydzielina z sutków i ból podbrzusza a możliwość ciąży

Witam! Moje pytanie brzmi nastepujaco. 12tego sierpnia mialam miesiaczke. Od 23-29 wystapily u mnie dni plodne w tym czasie uprawialam stosunek bez zabezpieczenia. 31 zrobilam 2testy plytkowe a 1 Wrzesnia z krwi tez negatywny. Ale od 31Sierpnia wyplywa mi cos z sutkow cos w kolorze bialym i wczoraj 6wrzesnia bolal mnie dol brzucha jak na okres a okres powinnam dostac za 3 dni i nigdy wczesniej mnie brzuch nie bolal przed okresem. Czy to moze byc ciaza?. Dziekuje za odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

Teoretycznie tak. Proponuje wykonać badanie beta hcg z krwi i nNastępnie udać się do lekarza ginekologa.