Biała zmiana na pieprzyku

Witam, parę dni temu zauważyłam u siebie dokładnie na pieprzyku, nie jest on dość duży mały, (średni), że mam białą kropkę, krostkę nie wiem jak to nazwać, co to może być? Bardzo proszę o pomoc, odpowiedź. Z góry dziękuję

Bez oglądania nie można odpowiedzieć. Trzeba pójść do dermatologa, który obejrzy znamię przez dermoskop i od razu będzie wiadomo.