Białaczka szpikowa i borelioza

jestem od ponad 9 lat chora na białaczkę szpikową a od 6 lat dodatkowo choruję na bole rioze. Otrzymywałam antybiotyki tylko zaraz po wykryciu boleriozy a później leki przeciw bólowe to jest tramal i otrzymuję go do tej pory . Nie wiem jak długo można brać tramal i jakie skutki może on wywołać?Czy to jest prawidłowe leczenie środkami przeciw bólowymi? Jestem przerażona bolekarz mi powiedział że mnie czeka wózek inwalidzki czy to prawda?

Nie wiem skąd wziął się temat wózek inwalidzki , chyba nie opisała mi Pani dokładnie stanu swojego zdrowia? Dlaczego boli i co boli? zż