Białaczka w badaniach podstawowych?

Czy w podstawowych badaniach krwi może nie wyjść że ma się białaczkę i czy guzki na całym ciele mogą być oznaką białaczki jak powiedziałem lekarzowi rodzinnemu że mam chyba białaczkę to mnie wyśmiał bo mówi że wyniki krwi mam bardzo dobre, proszę o rade bo nikt mi nie chce pomóc pozdrawiam MAREK.
ponad rok temu

W początkowym okresie białaczki nadmiar krwinek pozostaje w szpiku i w morfologii krwi obwodowej może zmian nie być lub mogą być one w kierunku penii. Oznacza to, że u osoby z białaczką zdarza się, że białych krwinek jest mniej niż norma lub w normie. Guzki na całym ciele mogą mieć bardzo duży wachlarz przyczyn dlatego konieczna jest dalsza diagnostyka. Lekarz nie powinien wyśmiewać pacjenta nawet jeśli ma najbardziej absurdalne pomysły.