Białe brodawki 5 miesięcy po porodzie

witam jestem niecale 5 miesiecy po porodzie,a moje brodawki sutkowe sa biale czy to moze przez to ze nie karmie piersia od urodzenia?

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Wysycenie otoczek brodawek sutkowych barwnikiem może być zmienne, lecz powinny one przybierać odcienie brązu. Jeśli przed ciążą nie występowało u Pani zabarwienie takie, jak w tej chwili, należy skonsultować się z ginekologiem lub dermatologiem.