Białe czopy na migdałach i nieprzyjemny zapach z ust

Witam, od ok. 3 lat na moich migdałkach pojawiły się "białe czopy" które okropnie śmierdzą, do tego towarzyszy im nieprzyjemny zapach z ust z którym staram się uporać- myję zęby po każdym posiłku, używam nici, żuję gume, ale niestety po 20 minutach zapach wraca. Regularnie uczęszczam do dentysty i wszystkie zęby mam zdrowe. Od czego mogę mieć taki nieprzyjemny problem i jak sobie z tym poradzić ? Krępuje się pójść z tym do lekarza. pozdrawiam

Witam!
Nie powinna się Pani krępować,tylko jak najszybciej wybrać do lekarza rodzinnego lub laryngologa,gdyż te czopy mogą świadczyć o przewlekłym ropnym zapaleniu migdałków! Na pewno będzie konieczna antybiotykoterapia! Po wyleczeniu nieprzyjemny zapach powinien zniknąć. Jeśli nie,to należy zbadać żołądek..
Pozdrawiam.