Białe grudki na napletku penisa u 6-letniego dziecka

Witam, moj syn, lat 6 przeszedl ostatnio angine, b.duze migdalki, przez 4 dni temerature do 40stopni. zapisano amoksiklav 2*dziennie/ 7 dni. acidolac junior 2 xdziennie W trakcie leczenia byly kupki biegunkowe, zaraz po jedzeniu,potem pojawily sie kupki z bialymi strzępkami. Wczoraj przy kapieli (2dni od zakonczenia antybiotyku) zauwazylam , ze na napletku i po jego odslonieciu biale grudki, grzybica? ostatnie 5 dni dicoflor 30, za acidolac. mamy wyjazd za 2 dni /ferie. clotrimazolum?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, wskazany mimo wszystko jest kontakt z lekarzem. Białe grudki mogą być również złuszczonym naskórkiem, zwłaszcza jeżeli nie towarzyszy im świąd, pieczenie przy oddawaniu moczu, czy zaczerwienienie.