Białe grudki na wargach sromowych

Witam, moje wargi sromowe mniejsze są większe i od kiedy pamiętam, to mam na nich białe podskórne grudki, jest ich pełno i nie da się ich wycisnąć. Nie odstają, są pod skórą, wygląda to nieestetycznie. Nie bolą, nie pieką, nie odczuwam niczego, po prostu są. Najbardziej je widać, kiedy rozciągnę swoje wargi. Czy możliwe, że to jest zalegająca wydzielina gruczołów, która zalega tam z jakiegoś powodu powodując takie grudki? Czy to normalnie? Proszę o poradę. Wygląda to tak jak na zdjęciu. http://zapodaj.net/00fb289accb2.jpg.html

Witam serdecznie!

Przedstawione zmiany są prawidłowe i nie wiążą się z żadną patologią, nie wymagają żadnego dalszego postępowania ani leczenia. Są to po prostu prawidłowo występujące w tej okolicy gruczoły. Również wielkość warg sromowych jest prawidłowa. Nie zawsze wargi większe są większe niż mniejsze Jeżeli jednak zmiany te wywołują u Pani niepokój, warto wybrać się na wizytę do ginekologa - do tego specjalisty nie jest konieczne skierowanie.
Pozdrawiam