Białe grudki na wargach sromowych i uczucie szczypania podczas oddawania moczu

Od 2 dni czuję dyskomfort w strefie intymnej. Mam białe grudki na wargach sromowych, niby nie bolą ale nie jest to miłe. Zaczerwienione, szczypie jak siusiam. Nie wiem co to jest. Prosze o odpowiedz, dziękuję

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Uczucie szczypania podczas oddawania moczu może być spowodowane infekcją układu moczowo-płciowego. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. W celu oceny rodzaju zmian konieczne jest badanie. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.