Białe grudki po odbytej grzybicy jamy ustnej

Witam. Jestem po odbytej grzybicy jamy ustnej. Leczenie odbywało się w szpitalu gdyż był już problem z przelykaniem śliny. Minął już miesiąc od tego czasu a ja nadal posiadam na tylnej ścianie gardle takie białe grudki i prosty e tylnej części języka. Czy to normalne?

Witam Pana,

Wygląda na to, że choroba nie jest doleczona. Proszę udać się do laryngologa, aby pobrał materiał do badania, celem dobrania najlepszej formy leczenia dla Pana. Przy nawracających grzybiczych infekcjach jamy ustnej warto również wykonać sobie badania w kierunku obecności wirusa HIV, oczywiście, tak dla świętego spokoju...
Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz