Białe grudki w pochwie

Witam moja dziewczyna skarży mi się że ma "Grudki białe" w pochwie co to może oznaczać? Proszę o jak najszybszą odpwoiedź !

Magdalena StusiĹska

Określenie 'grudki białe' jest bardzo ogólne- trudno na tej podstawie wnioskować cokolwiek. Być może to po prostu fizjologiczna wydzielina z pochwy ale może to być także objaw zakażenia grzybiczego lub bakteryjnego.