Białe grudki widoczne w kale

Witam, Od dwóch dni zauwazylam w kale białe grudki( kształt ziarenek ryżu) problem w tym ze nie jadłam niczego takiego ostatnio. Jestem od kilku dni na diecie, czy to możliwe, ze to właśnie ona ma jakiś wpływ na to? ( jest dość rygorystyczna) Na dodatek mam problemy z wypróżnieniem.

Mgr Monika Frank Dietetyk, Poznań

Witam,

W przedstawionej przez Panią sytuacji warto zrobić badania. Jeżeli jest Pani na diecie pod okiem specjalisty, najlepiej zapytać, czy może ona powodować efekty, o których Pani mówi. Jeżeli jednak przeszła Pani na dietę, nie konsultując swoich wyników badań i predyspozycji ze specjalistą, a Pani organizm daje Pani sygnały, iż nie jest to dla Pani odpowiednie, najlepiej taką dietę przerwać lub skonsultować z dietetykiem.

Odpowiedź dla Ciebie opracował zespół poradni Mój Dietetyk w Poznaniu. Zachęcamy do skorzystania z indywidualnej porady żywieniowej (w gabinecie stacjonarnym lub online), w ramach której dietetyk przygotuje dietę dostosowaną do stanu zdrowia i trybu życia.

Zapraszamy do kontaktu, istnieje możliwość skorzystania również
z porady on-line – bez wychodzenia z domu!

Pozdrawiam serdecznie!

Monika Frank, Dietetyk
www.poznan.mojdietetyk.pl
poznan@mojdietetyk.pl
tel. 696 884 351

warto również przeczytać: Dlaczego odchudzanie znowu Ci nie wyszło?
http://www.mojdietetyk.pl/artykuly/dlaczego-odchudzanie-znowu-ci-nie-wyszlo.html?c=9