Białe grudki z pochwy i bóle podbrzusza

witam, okres spoxnia mi sie juz 7 dni, lekko boli mnie bodbrzusze tak jak przed okresem, a z pochwy wydobywaja sie biale male grudki, ale mialam tak zawsze miedzy okresami, piersi sa w normi, może lekko powiekszone ale nie bolą czy powinnam sie niepokoic? ostatni okres mialam normalnie w terminie. wczesniej pojawialay sie tez mocne plamienia miedzy okresami i wysięk mleka z piersi teraz niczego takiego nie ma.. na co to może wskazywać?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy najpewniej są wynikiem infekcji dróg rodnych. Sugeruję konsultację ze specjalistą ginekologiem, który zaleci właściwe leczenie. Podczas wizyty proszę wspomnieć także o plamieniach śródcyklowych oraz mlekotoku, które występowały uprzednio. Warto bowiem przeprowadzić diagnostykę pod kątem zaburzeń hormonalnych.