Białe i gęste upławy po stosunku

Mam pytanie, otóż dzień po stosunku zauważyłam u siebie białe, gęste upławy. Nie mają ani brzydkiego zapachu, ani nie towarzyszy im ból,swędzenie, tudzież inne dolegliwości. Chciałabym się zapytać czy to normalne? Czy może powinnam zgłosić się go ginekologa. Od ponad roku stosuję antykoncepcję hormonalną. Używam również żelu Multi-Gyn w celach profilaktycznych. Czekam na odpowiedź.

Szanowna Pani!

Może się tak zdarzyć. Jeżeli objawy by się nasilały lub dołączyły kolejne, proponuję wtedy wizytę u ginekologa.

Z poważaniem

Katarzyna Lewicka