Białe kropki na penisie a podejrzenie alergii

Witam mam 19 lat.Trzy dni temu pojawiły się na trzonie mojego penisa takie małe białe kropeczki.Nie boli mnie to ani nie piecze.Chciałbym dostać szybką odpowiedź.Jestem prawiczkiem.Możliwe że to objawy alergii . (Kropek jest ok. 5 i są one bardzo małe.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Brak choćby zdjęcia utrudnia weryfikację czym są opisywane zmiany. Niemniej jednak prawdopodobnie są to grudki perliste lub plamki Fordayce'a. Nie ma powodów do obaw.