Białe krostki i nieprzyjemny zapach z okolic intymnych

Od dłuższego czasu dokucza mi bardzo nieprzyjemny zapach z okolic intymnych oraz duża ilość wydzieliny o żółtawym zabarwieniu (nawet 3 wkładki dziennie), a ostatnio na wewnętrznej stronie warg sromowych pojawiły się białe krostki. Dodatkowo odczuwam swędzenie i pieczenie. Mam 20 i nigdy nie współżyłam, proszę o pomoc.

ponad rok temu

Witam!
Pomimo że nie współżyła Pani, mogła się Pani przydarzyć infekcja pochwy. Nie musiało być to spowodowane "przywleczeniem" szkodliwych bakterii z zewnątrz, ale np. zachwianiem równowagi flory bakteryjnej pochwy. Proszę niezwłocznie udać się do ginekologa. Nieleczona infekcja dróg rodnych może w przyszłości utrudnić poczęcie dziecka, więc nie wolno takiej sprawy bagatelizować.
Pozdrawiam!