Białe krostki na górnej wardze

Na górnej wardze ust mam drobniutkie, białe kostki widoczne z bliska, co jakiś czas na krawędzi tej wargi pojawiają sie pryszcze, bolesne przy wyduszaniu. Górna wargach tak jakby od połowy jest pokryta tymi drobniutkini krostkami. Co to jest?

Witam! Opisane zmiany mogą wskazywać na opryszczkę z wtórnym nadkażeniem bakteryjnym. Proszę zastosować jedną z dostępnych w aptekach maści - Antivir, Hascovir.