Białe krostki na jądrach. Co to jest?

Witam! Mam 16 lat i jeszcze nie uprawiałem seksu. Jestem też bardzo higieniczny, ale ostatnio zauważyłem u siebie na penisie dziwne krostki. Jest ich bardzo wiele są białe. Niektóre są malutkie, a inne dość duże 2-3 mm. Pewna część z nich, ale bardzo znikoma, jest podobna do krosty na twarzy - wyciska się i wychodzi biały łój. Większe krosty to zupełnie inna sprawa. Wystają z nich włosy, a parę z nich udało mi się wycisnąć (było to bardzo bolesne) i wyglądało to na cebulkę włosa. Nie swędzi mnie, nie ma tam żadnego zaczerwienienia. Nie mam pojęcia jak to zlikwidować a bardzo bym chciał. Proszę nie pisać żebym poszedł do lekarza bo w niedługim czasie, jak nic mi nie pomoże, na pewno to zrobię. Dziękuję.

Witam serdecznie.
Najprawdopodobniej opisywane przez Pana zmiany są fizjologicznie powiększonymi gruczołami, jednak bez badania lekarskiego nie da się tego potwierdzić.
Pozdrawiam.