Białe krostki na napletku i penisie

1.Zauważyłem na napletku wewnątrz krostki ,jedna przy drugiej,są czerwono białe, nie bolą, nie swędzą.2.Mam również pod penisem od jąder po napletek jedną linię zmarszczoną,wygląda jak"wężyk". Na penisie zewnątrz są tez krostki.Nic nie boli.Co to może być?Nie miałem stosunków seksualnych.Mam 21 lat.Z góry dziękuje za odpowiedz.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Białawe krostki wokoło żołędzia to tzw grudki perliste. Nie są one oznaką choroby. Czerwono-białe punkty na skórze penisa i moszny to także fizjologia. Noszą one nazwę plamek Fordyce'a. Linia o której wspominasz to szew pośrodkowy. Reasumując nie masz powodów do obaw.

Witam,
opis najbardziej pasuje do grudek perlistych prącia - niechorobowe zmiany.
linia to może być szew skórny - prawidłowa struktura.
Pozdrawiam