Białe krostki na penisie - co z nimi zrobić?

Przez ok. 2 lata mam problem z moim penisem. Na żołędzi wyrosły mi małe białawe krosteczki, znajdują się one na jego połączeniu z trzonem. Nie wiem, co mam z tym robić i co to jest za schorzenie. Proszę o szybką pomoc.

ponad rok temu

Witam!

Opisane przez Pana zmiany na prąciu prawdopodobnie nie stanowią żadnego schorzenia. Opisane przez Pana "białawe krosteczki" to zapewne gruczoły okalające nasadę żołędzi (nie pisze Pan nic o dolegliwościach bólowych lub swędzeniu...). Jeśli nadal jest Pan zaniepokojony, proszę udać się do dermatologa.

Pozdrawiam!