Białe krostki na penisie i problem ze ściągnięciem napletka u 18-latka

Witam, mam 18 lat i poważny problem. Mianowicie od jakiegoś czasu nie ściągam napletka. Stał się on nadwrażliwy co powoduje okropny ból. Na całym penisie pojawiły się białe chrostki. Chciałbym się dowiedzieć co to może być za choroba, jak wygląda leczenie oraz czy ta dolegliwość może utrudniać przyszłe życie seksualne.

Witam, niemożność ściągnięcie napletka (przeciągnięcia poza żołądź) wynika ze zmian, które spowodowały zwężenie otworu napletka, czyli powstanie tzw. stulejki. Leczenie polega na resekcji (odcięciu) napletka - drobny zabieg, który wykonuje urolog. Co do zmian skórnych (białe krostki), to trudno wypowiedzieć się co do ich charakteru nie widząc prącia. Poza tym pisze Pan: "na całym penisie", czy to znaczy na skórze całego prącia, czy na napletku czy i na żołędzi? Bez obejrzenia zmian żaden szanujący się lekarz nic Panu nie doradzi. Wskazana konsultacja lekarska – urologa lub dermatologa. Pozdrawiam RH