Białe krostki na podbrzuszu i popękana skóra na penisie

Witam.mam białe krostki na podbrzuszu jest ich bardzo dyzo brałem clotrimazolum ponieważ miałem popękana skore na penisie swędzi piecze mnie to wszystko mam zaczerwienione podbrzusze i chciałbym się dowiedzieć co mi dolega...do lekarza mogę iść dopiero w piątek niestety wiec może coś na szybko ?

Aleksander Ropielewski

Niestety bez oceny zmian skórnych nie jestem w stanie udzielić pomocnej odpowiedzi odnośnie możliwej przyczyny dolegliwości i ew. sposobu leczenia.