Zapytaj lekarza

1 , 0 2 5 , 9 9 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Białe krostki na wargach sromowych a grzybica

W wieku 13 lat, zaobserwowalam na swych wargach sromowych większych małe krostki. Nie mam pojęcia, czy miałam je wcześniej. Krostki te nie swędziały, nie bolały. Nie zwracałam na nie uwagi. Kilka lat poźniej zachorowałam na grzybicę pochwy. Wyleczyłam ją, ale krostki zostały. Ginekolog nigdy nie mówił nic na ich temat. Czy to możliwe, ze grzybica nie została zaleczona do konca?? czy te krostki mogą być objawem grzybicy? czy możliwe jest, że moje wargi sromowe po prostu tak wyglądaja??
KOBIETA ponad rok temu

Pierwsza pomoc - poparzenia

Witam, jeśli ginekolog nie zwrócił uwagi i nie towarzyszą im żadne inne objawy to widocznie nie ma powodu do obaw. z opisu nie wynika żeby był to objaw grzybicy. Raczej znamię brodawkowate lub przerośnięte gruczoły łojowe. Można je usunąć laserowo. Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy