Białe krostki na wargach sromowych większych

Mam białe krostki na wargach sromowych większych co to jest? Nie wiem jak określić ich wielkość, bo są małe jak okruszek. Są one w okolicach wargi większej. Nie miałam jeszcze pierwszego okresu mam 14 lat nie wiem co to jest ??????

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Na podstawie samego opisu nie możliwe jest wyjaśnienie problemu. Aby cokolwiek powiedzieć o ich przyczynie czy charakterze konieczne jest badanie fizykalne.
Być może jest zmiana łagodna, nie będąca patologią lub wyraz infekcji. Jednakże konieczne jest wykluczenie innych przyczyn.

Proponuję abyś skonsultowała problem z ginekologiem, nie ma powodów do wstydu czy skrępowania.