Białe krostki na żołędzi i schodzenie skóry z penisa po stosunku u partnera

Witam. Mam do Panstwa pytanie a mianowicie chodzi o to , że mojemu partnerowi 2 razy z rzedu po stosunku pojawiaja sie na żołedziu malenkie biale krosteczki przypominajace pryszcze, żołądź jest czerwony i schodzi z niego skora. po kilku dniach objawy ustapily lecz po nastepnym stosunku znow sie tak stalo. Zaznaczam iż ja jestem calkiem zdrowa i na pewno nie ode mnie sie czyms zarazil. Jakie moga byc tego przyczyny? Prosze o szybka odpowiedz. Pozdrawiam.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do dermatologa. Prawdopodobnie jest to objaw infekcji. Zaznaczam iż to, że nie ma Pani żadnych objawów nie oznacza to braku nosicielstwa.