Białe krostki nad łechtaczką

Witam od pewnego czasu mam problem z wargami sromowymi , na lechtaczce a może ciut wyżej pojawily mi się biale krostki które można wycisnąć i wydobywa sie z nich biala wydzielina a na koncu troszke krwi od czasu do czasu odczuwam niewielkie swędzenie warg oraz odbyt , krostki te jakby się rozchodzą po większych wargach sromowych dodam tez ze miałam grzybice pochwy mniejwiecej 3 miesiące temu ale została wyleczona . proszę o szybka odpowiedz

Szanowna Pani,
leczenie schorzeń błon śluzowych dróg rodnych wymaga zbadania Pacjentki i dobrania właściwego leczenia ale nie na podstawie mailopisu/ wskazana konsultacja ginekologiczna.