Białe krostki, pęcherzyki

Mam na wargach sromowych białe krostki, czy to pęcherzyki kto wie, raczej się ich nie da wycisnąć po prostu są, mnóstwo, nie bolą, nie swędzą nie pieką .. gdyby nie to że je widać nie wiedziałabym, że w ogóle są ;) Mam 25 lat nie miałam robionej cytologi, bo mam ciągle nawracająca się grzybice, ginekolog przepisał mi lek przeciwgrzybiczy, wszystko jest jak przed antybiotykiem (grzybica nie przeszła, a może przeszła ale po chwili znów wróciła) tylko okres mi się po nim spóźniał ... Grzybicy też nie odczuwam, nie swędzi ani nie piecze (co zdziwiło ginekologa, okres mam co 28dni bez brania tabletach anty), mam powiększoną tarczyce, ale hormony wykazało w normie, czy te białe coś na wargach może być po prostu od nadczynności tarczycy (którą przestałam leczyć)? Nie odczuwam żadnych dolegliwości a te mini pęcherzyki białe są odkąd pamiętam. Bardzo proszę o jakąś rade, może jakaś maść zwykła?? Ps. Kiedy byłam po raz pierwszy u ginekologa i stwierdził grzybice powiedział że to od nieumiejętnego golenia się :) Może to rzeczywiście jest od tego, skoro ani nie boli ani się swędzi.

Witam serdecznie.

Opisane objawy z pewnością nie wynikają z nadczynności tarczycy - choroba ta może być przyczyną wielu objawów, jednak tego typu dolegliwości nie występują.

Opisane zmiany mogą wynikać z usuwania owłosienia z okolic intymnych. W wyniku nieprawidłowo prowadzonej depilacji może dojść do podrażnienia tej wrażliwej okolicy. W niekorzystnych warunkach może dojść również do zapalenia mieszków włosowych.
Niestety bez badania lekarskiego i obejrzenia zmian nie da się udzielić odpowiedzi co jest przyczyną zmian. Konieczna  tym celu jest wizyta u lekarza - dermatologa lub ginekologa. Proszę również spróbować zmienić sposób usuwania owłosienia i sprawdzić czy zmiany ustąpiły.

Pozdrawiam.